400 метрів по-українськи: два наших плавця – на одному п'єдесталі в Бельгії

24 лютого 2019, 22:25
Михайло Романчук завоював золото, а його співвітчизнику Сергію Фролову на цій же дистанції дісталася бронза

Два українських плавця завоювали медалі на міжнародних змаганнях Antwerp Diamond Speedo Racе, що проходили в Бельгії.

На 400 метрах вільним стилем перемогу святкував Михайло Романчук, який лідирував по ходу всієї дистанції. Його час – 3: 49.05. Ще один українець у цій дисципліні, Сергій Фролов, став третім, хоча незадовго до фінішу йшов другим.

Як ми повідомляли раніше, олімпійська чемпіонка з плавання в 24 роки перенесла операцію на серці.

Також чемпіон з фрідайвінгу показав, як затримувати дихання на кілька хвилин.

Олександр Бубенчиков каже, що в Україні не дуже багато місць для заняття цим видом спорту, але коли пірнаєш – то потрапляєш наче в інший світ. "Коли ти пірнаєш на глибину, то опиняєшся в якомусь підводному космосі, де ти в стані невагомості, маєш повну свободу рухів і відчуваєш себе абсолютно вільним", – говорить Бубенчиков.

Також раніше повідомлялося, що чемпіонка Європи з плавання з Голландії попалася на допінгу. Кіра Туссен здала позитивний допінг-тест на світовій першості.