Українська команда завоювала Кубок світу з таеквон-до

29 грудня 2014, 11:00

5-7 грудня 2014 року в столиці Білорусі відбувся перший в історії Відкритий Кубок СНД – кубок Світу з таеквон-до (ITF).

У командному заліку перше місце зайняв СК "Спарта", залишивши позаду команди з Москви і Санкт-Петербурга. Спортсмени СК "Спарта" показали блискучі результати – вони завоювали 36 золотих, 29 срібних і 22 бронзових медалі! Клуб "Спарта" представляла друга за чисельністю команда – 99 спортсменів, 7 тренерів, 4 суддів. Протягом багатьох років фінансову підтримку клубу надає компанія "КНАУФ", що покращує якість підготовки і дозволяє максимальній кількості юних спортсменів брати участь у престижних змаганнях, у тому числі за кордоном.

В цілому, в змаганнях, які пройшли в Мінську, взяли участь 1200 спортсменів, які представляли 47 команд з 13 країн – це рекордна кількість учасників для змагань з таеквон-до подібного рівня. За три дні було розіграно понад 200 комплектів нагород серед учасників віком від 7 до 39 років.

В рамках Кубка світу з таеквон-до спортивні делегації країн-членів Міжнародної федерації теквондо (ITF) боролися в особистих і командних змаганнях з комплексним формальним вправам (тулі) і в спарингах (масогі).