У Чернівцях відбувся чемпіонат світу з мотокросу

7 травня 2018, 13:28
Тисячі фанатів приїхали до міста повболівати за екстремалів

Чемпіонат світу з мотокросу проходить в 13 етапів. Четвертий в цьому році проводять в Україні. На трасі в Чернівцях на мотоциклах з колясками змагаються найсильніші спортсмени з усієї Європи.

Загалом 30 команд. Подивитися екстремальні змагання прийшли тисячі глядачів.

Міжнародна Федерація мотоспорту, до складу якої входять 108 країн, щорічно проводить багатоетапні чемпіонати і Кубки Світу. За право приймати престижні змагання світового рівня борються багато країн. Україна серед них.

Одночасно – на цій же трасі – в Чернівцях відбувся і чемпіонат Європи з квадрокросу. Його в Україні проводять вперше. У першому заїзді виграв спортсмен з Естонії, друге місце посіла громадянка Норвегії, а третім став представник Великої Британії.

Раніше ми писали, що в американському штаті Юта, на найрівнішому місці на планеті, любителі швидкості влаштовують гонки. У 2017 році на високошвидкісних трасах білої пустелі вперше поганяють українці. Мотоцикл Inspirium, який створили харків'яни з Iron Custom Motorcycles, спробує побити світовий рекорд зі швидкості серед вантажних гоночних мотоциклів до 1955 року випуску.

Також нещодавно британський мотогонщик Даніель Хегарті помер після аварії на Гран-прі Макао. На шостому колі гонки Хегарті не впорався з керуванням і впав з мотоцикла, при падінні втративши шолом. За офіційною версією гонщик помер в лікарні через травму голови, несумісну з життям.