$ 27,96
33,46

У Миколаєві пасажири пошкодували водія і заплатили за нього 17 000 грн штрафу

14 грудня 2020, 17:42

Ігор Сєров , Тетяна Очеретяна

У цьому районі транспорт ходить дуже рідко, і пасажири часто просять підвезти

У Миколаєві пасажири маршрутки і сотні місцевих жителів допомогли заплатити водієві громадського транспорту величезний штраф у розмірі 17 000 грн за порушення карантину.

Про це повідомляють журналісти "Сьогодні".

Все почалося з того, що на початку жовтня поліція зупинила маршрутку, у якій пасажири стояли. Це порушення правил карантину, і на водія склали протокол.

/ Фото: Сьогодні

Пізніше маршрутник за рішенням суду був оштрафований. Але ситуація набула зовсім несподіваного повороту.

"Все це відбулося у Матвіївці – це один з мікрорайонів Миколаєва, де живе багато чиновників. Як не парадоксально, але з громадським транспортом у нас проблема. До нас у день приїжджають лише чотири автобуси і дві маршрутки. В один з дощовитих днів пасажирів у маршрутці було більше, ніж треба. Норма перевищена на чотири чи п'ять людей", – розповідає місцева жителька Катерина Ангелова.

Маршрутку зупинила поліція і виписала водієві штраф у 17 тисяч грн.

/ Фото: Сьогодні

"2 грудня відбувся суд, який постановив оштрафувати водія. Маршрутник розповів про це в інтернет-спільноті в соцмережі. Коли це прочитали матвіївці, то самі запропонували йому допомогу. Водій, як виявилося, людина скромна і спочатку відмовився від допомоги. Тоді люди звернулися до мене як до адміністратора цієї групи і попросили організувати збір грошей. Зрештою відгукнулися близько 200 людей, було зібрано і 17 тисяч грн, і суму для погашення судових витрат", – каже Ангелова.

За її словами, люди відгукнулися після того, як дізналися, що дохід сім'ї водія невеликий.

/ Фото: Сьогодні

"Гроші зібрали за п'ять днів, були такі люди, які не жаліли і 500 грн. Реакція водія була вибуховою. Він всім дякував, навіть розплакався. Зізнався, що подумував уже брати кредит. Якщо ще й ця людина з'їде з маршруту, то нам тільки на оленях добиратися", – уточнює Ангелова.

До цього активістка додала, що вся Матвіївка хотіла б звернути увагу влади на проблему з транспортом у мікрорайоні. Часто буває так, що транспорт доводиться чекати близько години, тому люди і просяться у салон.

Відео: Сьогодні

Ми розшукали цього водія, його звуть Сергій Димитров.

"Я просто не очікував, що люди так згуртуються через штраф, який мені виписала поліція. Можливості заплатити таку суму в мене не було. Того дня було холодно, і мені стало шкода людей, які стояли з дітьми. Та й маршрут пролягає між полями, довжина шляху – 15 км. Тому я і взяв пасажирів", – розповів нам Сергій.

На наше запитання, як буде чинити тепер, чи братиме пасажирів над норму, він відказав: "Тут між двох вогнів. Не знаю, що відповісти".

Нагадаємо, раніше Рада ввела штрафи за неносіння масок.

Також ми писали, що Рада зробила крок до штрафів для бізнесу за порушення маскового режиму.

Новини на цю ж тему:

Реклама