У Запоріжжі відбувся чемпіонат України з вертолітного спорту

20 серпня 2018, 19:48
За перемогу в змаганнях боролися вісім команд

У Запоріжжі відбувся чемпіонат України з вертолітного спорту. У змаганнях брали участь вісім команд, в тому числі і екіпажі з Білорусі. Цей рік став ювілейним для чемпіонату: вперше він відбувся рівно шістдесят років тому.

Екіпажі змагалися на добре відомих гелікоптерах "Мі-2", але з модернізованими двигунами і системою управління. Вертолітники мали виконати три вправи: на вміння рухатися заданим курсом і точність доставки вантажу. Найскладнішим завданням стало підняти і перенести вертольотом звичайне відро.

Переможцем чемпіонату стала запорізька команда "Мотор – один". Білоруси посіли друге місце. І всі екіпажі вже готові до нових випробувань – влітку 2019 року на їх чекає наступний чемпіонат.

Недавно на Закарпатті пройшли змагання за Кубок України з пожежно-прикладного спорту. Сюди приїхали кращі 15 команд рятувальників з усієї України.

Не так давно, в Рівному поліцейські з усієї України змагалися у швидкісному маневруванні. У змаганнях брали участь 28 команд поліцейських-водіїв.