Україна завоювала третю медаль на Іграх нескорених-2017

26 вересня 2017, 01:11
Скарбничка збірної України поповнилася третьою нагородою на III Іграх нескорених (Invictus Games) в Торонто (Канада)

Україна завоювала третю медаль на Іграх нескорених-2017, фото Facebook

Володарем "срібла" став 29-річний офіцер Національної поліції України Олександр Ткаченко з Чернігова, повідомляє Укрінформ.

Ткаченко посів друге місце в бігу на 400 метрів, подолавши дистанцію за 54,54 секунди. "Золото" в цьому виді виграв австралієць Кріс Лейн (53,90), "бронзу" – Дан Кроуфорд з Нової Зеландії (55,08).

Це третя медаль "синьо-жовтих" у Торонто.

Нагадаємо, золоту нагороду в бігу на 1500 метрів завоював військовослужбовець Міністерства оборони України киянин Олег Зимников, бронзова медаль у штовханні ядра в активі офіцера Національної поліції Сергія Торчинського з Луцька.

Нинішні змагання триватимуть до 30 вересня.

Раніше сайт "Сегодня" поспілкувався зі спортсменамиголовним тренером збірної і її капітаном.

Також ми підготували для наших читачів список дисциплін і розклад змагань.

Нагадаємо, на змагання в Канаду разом з українськими спортсменами вирушила знімальна група ТРК "Україна". Всі подробиці про Іграх нескорених читайте в спецпроекті сайту "Сегодня".