П'ятирічний гонщик із Одеси став чемпіоном України з картингу

21 жовтня 2016, 13:27
Головним суперником Макара був старшим за нього на два роки киянин

Макар Железняк завоював головний трофей. Фото: dumskaya.net

<p>Макар Железняк завоював головний трофей. Фото: dumskaya.net</p>

П'ятирічний гонщик з Одеси Макар Железняк завоював головний трофей на Кубку "Дитячої академії картингу" в рамках чемпіонату України.

Гоночна першість проходило в трьох містах – Полтаві, Києві та Кам'янському (колишній Дніпродзержинськ). За звання кращого в дитячій серії боролися 12 спортсменів від 4 до 7 років, пише "Думская".

Головним суперником Макара був старшим за нього на два роки киянин Гліб Шевчук. Майже всі етапи змагань вони йшли практично нарівні, але вже на 5-му етапі Макар став стрімко скорочувати відрив і виривався в лідери.

Незважаючи на свій вік, Макар – титулований спортсмен. У його колекції – 28 трофеїв з різних змагань і чемпіонатів. Одесит не збирається зупинятися на досягнутому і мріє про те, що рано чи пізно він потрапить на гоночну трасу "Формули-1".

Нагадаємо, в кінці липня чотирирічний Андрій Копил з Павлограда Дніпропетровської області став переможцем національної першості в категорії "Бейбі", який пройшов в Полтаві, і наймолодшим чемпіоном України з картингу.